Castel Złota Linia 23011 Karolina

Castel Złota Linia 23011 Karolina

Porcelana Karolina — Castel

Szukając wyjątkowego serwisu obiadowego lub kawowego, nie sposób przejść obojętnie obok porcelany z linii Castel. Ten projekt firmy ZPS Karolina to połączenie iście królewskiego stylu z wygodą praktycznych form. Produkty Castel z delikatnie zdobionymi brzegami i elegancką, klasyczną formą doskonale sprawdzą się zarówno w domu podczas rodzinnej kolacji, jak i jako serwis w wielogwiazdkowym hotelu. Bogaty wybór elementów sprawia, że decydując się na zakup zestawu Castle, otrzymujesz wszystko to, co może przydać się do serwowania pełnego posiłku lub pysznego deseru.

Porcelana Castel firmy Karolina — wyjątkowość koloru ecru

Zakłady Porcelany Stołowej Karolina, jako jedyny w Polsce producent serwisów obiadowych, wytwarzają porcelanę w ciepłym kolorze kości słoniowej Fine Bone China. Do jednej z kilku popularnych linii wyprodukowanych w tym odcieniu jest właśnie Castel. Aby otrzymać tak wyjątkowy odcień niezbędne jest zaawansowane technologicznie zaplecze sprzętowe. Doświadczenie marki sięga ponad 160 lat, dlatego porcelana sygnowana logiem ZPS Karolina jest tak pożądana wśród klientów polskich i zagranicznych.

Do zmywarki i mikrofalówki

Niedekorowane komplety porcelany Castel cechuje wysoka odporność na podgrzewanie w mikrofalówkach oraz mycie w zmywarce. W przypadku linii ze złoconymi brzegami — najlepiej unikać nadmiernej ekspozycji na czyszczenie w mocnych detergentach. Monumentalne wzornictwo tej serii przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom klasycznych dekorów i stylu ludwikowskiego. Porcelana Karolina to wysoka jakość wykonania połączona z długoletnią żywotnością i wyjątkową użytecznością. Jeśli szukasz eleganckiej, a przy tym funkcjonalnej porcelany, zależy Ci nie tylko na jakości, ale również oryginalnym desingu — zamów komplet Castel firmy ZPS Karolina! Masz pytania dotyczące produktu? Napisz do nas!