Kategorie

GARNITUR DO KAWY DLA 12 OSÓB 39 ELEMENTOWY IWONA B013 4539I01H2B013

Indeks katalogowy: 610501200002

  • Brak
  • Czas dostawy: W przypadku gdy ilość dostępna jest zero, zapytaj o produkt.
  • Koszt dostawy: od 12,00 zł
  • Materiał: Porcelana
  • Fason Dekoracja: Iwona B013 Złocona Róża
  • Produkt: Porcelana złocona - nie używać w zmywarkach i kuchenkach mikrofalowych
  • Uwagi: dane importowe
  • Producent: PORCELANA "CHODZIEŻ" SA
825,00 zł / KPL 670,73 zł + 23% VAT

Opis

Garnitur do kawy dla 12 osób składający się z 39 elementów
Producent: Porcelana "Chodzież"
Fason: Iwona
Dekoracja: B013
W skład ganituru wchodzą:
Filiżanka o pojemności 220 ml - 12 sztuk
Spodek o średnicy 14 cm - 12 sztuk
Talerz deserowy ośrednicy 19 cm - 12 sztuk
Imbryk o pojemności 1,1 ltr - 1 sztuka
Cukiernica 300ml - 1 sztuka
Mlecznik o pojemności 300 ml - 1 sztuka

Zobacz także

Nie znaleziono produktów odpowiadających zadanym kryteriom

Cechy

Cechy produktu
Indeks producenta: 3051-B013-I0-2-27
Materiał: Porcelana
Fason Dekoracja: Iwona B013 Złocona Róża
Kod EAN: 5903353165370
Produkt: Porcelana złocona - nie używać w zmywarkach i kuchenkach mikrofalowych
Uwagi: dane importowe
Producent
Producent: PORCELANA "CHODZIEŻ" SA

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Zwrot i wymiana

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

  • pisemnie na adres: P.W.Markopol Sp.z o.o., ul. Bohaterów Monte Cassino 53, 20-705 Lublin;
  • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sklep@wszystkodokuchni.eu;

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz dodatkowo dostępny jest na stronie Sklepu Internetowego w zakładce „Odstąpienie od umowy”. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jeżeli otrzymali Państwo rzecz, to proszę odesłać lub przekazać ją nam na adres: ul. Bohaterów Monte Cassino 53, 20-705 Lublin, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Gwarancja

Wszystkie produkty prezentowane w naszej ofercie posiadają gwarancję, szczegółowe informacje znajdują się na podstronie Gwarancja i usługi posprzedażne