Hiruni FBC Ecru

Hiruni FBC Ecru

Porcelana Karolina — Hiruni

Hiruni to linia serwisów obiadowych i kawowych w uniwersalnym, eleganckim kolorze ecru (Fine Bone China). Nawiązując stylem do kształtów zastawy japońskiej, została zaprojektowana na planie kwadratu. Nowoczesny, bezkompromisowy design został przełamany delikatnym zaokrągleniem rogów, co nadaje lekkości elementom zestawu. Porcelana wyprodukowana przez ZPS Karolina charakteryzuje się wyjątkową żywotnością oraz wysoką jakością.

Zestawy porcelany Hiruni z ZPS Karolina

W skład serwisów porcelanowych z linii Hiruni wchodzą standardowe komplety obiadowe: talerze płytkie, głębokie, miseczki i półmiski, zestawy kawowe: spodki, filiżanki, podgrzewacz do herbaty, a także akcesoria i dodatki, takie jak: solniczki, serwetniki, pieprzniczki czy tacki. Brak dodatkowych zdobień pozwala skupić uwagę na niebanalnym kształcie elementów, który sam w sobie odgrywa rolę dekoracyjną. Porcelana w kolorze ecru doskonale sprawdzi się w hotelach, pensjonatach czy domach prywatnych, łącząc w sobie elegancki wygląd i praktyczne zastosowanie. Produkty marki Karolina można myć w zmywarce oraz podgrzewać w mikrofali.

Porcelana Hiruni ZPS Karolina — nowoczesność i tradycja

Zakłady Porcelany Stołowej Karolina od ponad 160 lat dostarczają wysokiej jakości zastawy stołowe oraz serwisy kawowe klientom w Polsce i za granicą. Bogate doświadczenie firmy pozwala wytwarzać produkty według najwyższych trendów z zachowaniem wyjątkowości każdej linii. To jedyny w Polsce producent porcelany w ciepłym kolorze Fine Bone China, a szczególnym uznaniem wśród odbiorców cieszy się właśnie seria Hiruni. Jeśli szukasz porcelany, która będzie nie tylko oryginalna, nowoczesna czy wysoce estetyczna, ale również wytrzymała i odporna na działanie zmywarek — wybierz zestaw Hiruni z ZPS Karolina! Potrzebujesz pomocy z zamówieniem lub masz inne pytania? Skontaktuj się z nami!