Iwona Złota Róża B013 Chodzież

Iwona Złota Róża B013 Chodzież

Porcelana Chodzież Iwona: złota róża

Marzysz o tym, by starannie ustawiona, piękna zastawa stołowa zachwycała Twoich bliskich i gości przy różnych okazjach? Chcesz organizować niezapomniane święta oraz rodzinne przyjęcia? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kolekcją Iwona marki Porcelana Chodzież. Przekonaj się, dlaczego białe naczynia ze zdobieniami w odcieniach różu, zieleni i złota cieszą się tak dużym uznaniem.

Stwórz swój własny komplet porcelany

W innych kategoriach naszego sklepu internetowego znajdziesz komplety porcelany, które złożone są z elementów przeznaczonych dla określonej liczby osób. Jeśli żaden z tych wariantów nie odpowiada na potrzeby Twojej mniej lub bardziej licznej rodziny, samodzielnie skompletuj własny zestaw. To od Ciebie zależy, jakie naczynia porcelanowe znajdą się na stole, a do wyboru dostępne są rozmaite rozmiary i kształty poszczególnych produktów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami, jak również do składania zamówień!

Kolekcja Iwona marki Porcelana Chodzież

Marka Porcelana Chodzież już od ponad 160 lat dostarcza polskim gospodyniom i gospodarzom domowym doskonałej jakości, piękne zestawy z porcelany. Kolekcja Iwona obejmuje takie elementy jak talerze deserowe o różnej średnicy (np. 17, 19, 21 czy 22,5 cm), salaterki kwadratowe lub okrągłe, kubki, bulionówki, kieliszki do jaj, imbryki, filiżanki, mleczniki, talerze do ciasta, cukiernice, butelki na olej bądź ocet, owalne półmiski, głębokie salaterki, półmiski do ryb, serwetniki, maselniczki, podgrzewacze, płytkie talerze (np. 24 albo 26 cm średnicy), pieprzniczki, solniczki, flaczarki, spodki do filiżanek oraz czajniki. Skompletuj własny zestaw porcelany, by każdy rodzinny obiad był niczym elegancka uroczystość w gronie bliskich.

Zastanawiasz się, co w prezencie ślubnym podarować swoim przyjaciołom? A może szukasz pomysłu na upominek z okazji wprowadzenia się do nowego domu? Chcesz w eleganckiej, drewnianej witrynie wyeksponować starannie wybrane filiżanki, imbryki, cukiernicę oraz inne elementy zastawy stołowej? Zapoznaj się z kolekcją Iwona marki Porcelana Chodzież, by z rodziną spożywać posiłki w najlepszym stylu!