Zakłady Porcelany ćmielów

Porcelana Ćmielów

Oferowana w naszym sklepie porcelana pochodząca z polskiej fabryki porcelanyĆmielów, to stylowe, praktyczne i zachwycające precyzyjnymi zdobieniami wyroby, które od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Te niezwykłe naczynia w postaci klasycznych talerzy i półmisków o różnym kształcie, ozdobnych kubków i filiżanek, salaterek, imbryków, bulionówek, waz i łyżek wazowych czy całych serwisów obiadowych sprawdzą się w każdej kuchni i jadalni zarówno do codziennego użytkowania, jak i podczas rodzinnych spotkań okolicznościowych.

Wyjątkowa porcelana Ćmielów: Maria Teresa — niezwykle elegancki fason pochodzący ze słynnej wałbrzyskiej fabryki porcelany

Maria Teresa to ponadczasowy fason porcelanowych wyrobów. Naczynia te są piękne, proste, bardzo foremne i wytrzymałe. Charakterystyczna owalna i okrągła forma naczyń, jednolita kolorystyka oraz eleganckie zdobienia sprawiają, że jest to fason na każde wydarzenie — tę stołową zastawę można wykorzystać nie tylko w odświętnych okazjach, ale i na co dzień. Jesteśmy przekonani, że porcelana z Ćmielowa pozwoli stworzyć jedyną w swoim rodzaju, przyciągającą uwagę aranżację stołu w jadalni lub kuchni. Wszystkie elementy serii Maria Teresa znacznie ułatwiają serwowanie ulubionych potraw oraz ich spożywanie — w naszym sklepie możesz zamówić je na sztuki. Oferujemy przede wszystkim tradycyjne składowe każdej zastawy stołowej, a więc serwis obiadowy, kawowy i herbaciany.

Porcelana z Ćmielowa — wybierz wysokiej jakości porcelanę chodzieską, ciesz się praktycznym i pięknym serwisem

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą wyjątkowej zastawy porcelanowej o tradycyjnym fasonie naczyń. Postaw na doskonały design, klasyczny kształt i produkty wykonane z wytrzymałego materiału, które przez wiele, wiele lat będą Ci służyć bez śladów uszkodzeń czy zniszczenia.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz