Porcelana Ćmielów

Kolekcje porcelany z Ćmielowa odwołują się do źródeł i tradycji poprzez odtwarzanie najstarszych, a także jedynych w swoim rodzaju klasycznych, kolekcjonerskich fasonów porcelanowej zastawy. Ta ponadczasowa i tradycyjna marka serwisów porcelanowych słynie z historycznych zestawów garniturów stołowych w nowym, ekskluzywnym wydaniu.

Zastawy goszczą na stołach całego świata, gdyż Fabryka Porcelany w Ćmielowie jest największą wytwórnią swojego rodzaju, nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Specjalizuje się w luksusowej porcelanie cienkościennej. Przez odtwarzanie jedynych w swoim rodzaju, kolekcjonerskich fasonów tradycyjnej zastawy ich kolekcje to powrót do źródeł.

Porcelana Ćmielów z naszych kolekcji charakteryzuje się rzeźbiarską formą zdobień, reliefowymi podstawami naczyń oraz ręcznie malowanymi złotymi detalami. Ćmielów wyróżnia się subtelnymi ornamentami, delikatnymi wianuszkami, inspiracją okresem międzywojennym oraz łagodnie falującymi liniami naczyń – w połączeniu z funkcjonalnością i prostotą kształtu dekoracje nadają porcelanie lekkości i uniwersalności.

Pokaż wyniki
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:
Sprawdź stan połączenia z internetem