Porcelana Ćmielów

Kolekcje porcelany z Ćmielowa odwołują się do źródeł i tradycji - poprzez odtwarzanie najstarszych, jedynych w swoim rodzaju, kolekcjonerskich fasonów klasycznej, porcelanowej zastawy. Ta ponadczasowa i tradycyjna marka serwisów porcelanowych słynie z historycznych zestawów garniturów stołowych w nowym, ekskluzywnym wydaniu.

Zastawy goszczą na stołach całego świata. Fabryka Porcelany w Ćmielowie jest największą taką fabryką nie tylko w Polsce, ale i Europie. Specjalizuje się w luksusowej porcelanie cienkościennej. Ich kolekcje to powrót do źródeł - przez odtwarzanie najstarszych, jedynych w swoim rodzaju, kolekcjonerskich fasonów tradycyjnej zastawy.

Porcelana z naszych kolekcji charakteryzuje się rzeźbiarską formą zdobień, reliefowymi podstawami naczyń oraz ręcznie malowanym złotem na detalach zastawy. Ćmielów wyróżnia się subtelnymi ornamentami, delikatnymi wianuszkami, inspiracją okresem międzywojennym oraz łagodnie falującymi liniami naczyń – w połączeniu z funkcjonalnością i prostotą kształtu, dekoracje nadają porcelanie lekkości i uniwersalności.

Cena

Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:
Sprawdź stan połączenia z internetem