Porcelana Karolina

Zakłady Porcelany Stołowej Karolina jako jedyna fabryka w Polsce produkuje najwyższej jakości porcelanę w kolorze kości słoniowej Fine Bone China (FBC), czyli porcelanę ecru. Ten charakterystyczny, ciepły kremowy kolor otrzymywany jest poprzez reakcję chemiczną zachodzącą w czasie wypalania porcelany w temperaturze 1220⁰C! Dzięki stałości barwy można dowolnie łączyć fasony porcelany Karolina.

Porcelana będzie doskonale dopełniała każdy stół - zarówno współczesny, jak i nowoczesny! Dopasowana ergonomicznie do wymagań stawianych w restauracji, kawiarni, stołówce i każdej domowej kuchni. Charakteryzuje się specjalnie wzmocnionymi krawędziami. Wyroby porcelanowe Karolina, które są niedekorowane albo mają dopisek o możliwości mycia w zmywarkach i podgrzewania w mikrofalach, można stosować bez ograniczeń dotyczących mycia.

Uwagę warto zwrócić na porcelanę zdobioną złotem lub patyną, które należy delikatnie myć, nie używając past myjących ani ostrych gąbek. Porcelana Karolina ma najtwardsze szkliwo, przez co jest odporna na zarysowania i wydaje czysty, metaliczny dźwięk. Zapraszamy do zapoznania się z tą wyjątkową serią porcelany, dostępną w naszym sklepie wszystkodokuchni.eu

Cena

Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:
Sprawdź stan połączenia z internetem