Porcelana Karolina

Zakłady Porcelany Stołowej Karolina jako jedyne przedsiębiorstwo w Polsce produkują najwyższej jakości porcelanę w kolorze kości słoniowej Fine Bone China (FBC), czyli porcelanę écru. Ten charakterystyczny, ciepły kremowy kolor otrzymywany jest poprzez reakcję chemiczną zachodzącą w czasie wypalania porcelany w temperaturze 1220 C! 0 Dzięki stałości barwy porcelany Karolina umożliwione jest dowolne łączenie elementów.

Porcelana Karolina będzie doskonale dopełniała każdy stół - zarówno współczesny, jak i nowoczesny! Została dopasowana ergonomicznie do wymagań stawianych w restauracji, kawiarni, stołówce i każdej domowej kuchni. Charakteryzuje się specjalnie wzmocnionymi krawędziami. Wyroby porcelanowe Karolina, które są niedekorowane albo mają dopisek o możliwości mycia w zmywarkach i podgrzewania w mikrofalach, można stosować bez ograniczeń dotyczących użytkowania.

Uwagę warto zwrócić na porcelanę zdobioną złotem lub platyną - należy ją delikatnie myć, nie używając past myjących ani ostrych gąbek. Porcelana Karolina ma najtwardsze szkliwo, przez co jest odporna na zarysowania i wydaje czysty, metaliczny dźwięk. W przypadku uszkodzenia pojedynczego elementu proponujemy naszym klientom także porcelanę na sztuki - Karolina to tylko jedna z wielu oferowanych firm. Każdy klient może wybrać preferowany przez siebie wariant. Zapraszamy do zapoznania się z tą wyjątkową serią porcelany, dostępną w naszym sklepie wszystkodokuchni.eu.

Pokaż wyniki
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:
Sprawdź stan połączenia z internetem