Porcelana Krzysztof

Porcelana Krzysztof pochodzi z Wałbrzycha i od ponad 180 lat specjalizuje się w wytwarzaniu wysokogatunkowej porcelany białej i kremowej. Jest chętnie kupowana, a także ceniona ze względu na kunszt wykonania oraz design.

Firma Krzysztof łączy klasyczne, tradycyjne wzornictwo z oryginalnymi, nowocześniejszymi kolekcjami, które idealnie komponują się z współczesnymi wnętrzami. Innowacyjne rozwiązania to główne atuty, jakimi szczyci się porcelana Krzysztof. W ofercie sklepu wszystkodokuchni.eu dostępny jest szeroki asortyment firmy Krzysztof - serwisy z białej porcelany, dekorowane złotym wzorem lub platyną, garnitury zdobione delikatnymi kwiatowymi akcentami oraz subtelnymi wzorkami.

Klienci równie chętnie wybierają klasyczne kolekcje o okrągłych kształtach, jak i nowoczesne kwadratowe talerze czy półmiski.

W naszym sklepie dostępna jest również najbardziej znana i ceniona przez klientów kolekcja Fryderyka, charakteryzująca się pięknymi oraz bogatymi, ale jednocześnie delikatnymi zdobieniami reliefowymi. Do kupienia są gotowe zestawy porcelany Krzysztof oraz pojedyncze elementy zastawy, które można dobrać według własnych upodobań. Wśród produktów dostępne są także serwisy skierowane do najmłodszych.

Pokaż wyniki
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: