Porcelana Lubiana

Zakłady Porcelany Stołowej Lubiana S.A. od lat produkują klasycznie białą, "twardą" odmianę porcelany wysokiej jakości oferując ponad 2 000 wzorów. Dekoracje są wtapiane lub nanoszone na szkliwo – urocze oliwki, delikatne wzory kwiatowe oraz idealnie czysta biel to tylko niektóre z wariantów ich wzornictwa. Aby porcelana nie uległa uszkodzeniu, należy dodać, że myte w zmywarkach mogą być jedynie dekoracje, które zostały wcześniej wtopione w szkliwo.

Porcelana z Łubiany dostępna w sklepie wszystkodokuchni.eu charakteryzuje się zastosowaniem wzmocnionych ścianek we wszystkich wyrobach, dzięki czemu cała seria porcelany jest odporniejsza na obicia i długo utrzymuje ciepło. Dostępne zestawy skierowane są do domów, hoteli oraz dla restauracji.

Różnorodność kształtów i zdobień porcelany „Lubiana” gwarantuje jej dobry wybór na prezent z okazji ślubu lub innej ważnej uroczystości. Porcelana z Łubiany wnosi w codzienne życie nutkę elegancji, bezpieczeństwa oraz przywołuje miłe wspomnienia. Odcień bieli powoduje, że każdy element będzie do siebie pasował niezależnie od fasonu serii.

Pokaż wyniki
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: