Kategorie

ORGANIZER DO PRZYPRAW PÓŁOKRĄGŁY NA 16 TOREBEK SophieM SM-002

Indeks katalogowy: 713900370000

  • Dostępne
  • Czas dostawy: Wysyłka od 24h
  • Koszt dostawy: od 12,00 zł
  • Szerokość / średnica [cm]: 16
  • Długość [cm]: 33
  • Wysokość [cm]: 11,5
  • Producent: Nu-Su Rafał Machnik
64,00 zł / szt. 52,03 zł + 23% VAT

Opis

Najwyższa jakość wykonania
Każda przyprawa w osobnym pojemniczku? Standardowy pojemnik na przyprawy, który dostaniesz w każdym sklepie z domowym wyposażeniem może posiadać nawet 5,5 cm szerokości. Przesypując 16 przypraw, musisz zagospodarować prawie metr długości w kuchni. Nasz półokrągły organizer jest w stanie pomieścić 16 rodzajów ziół zajmując przy tym tylko 33 centymetry długości, co pozwala Ci na przechowanie nawet trzy razy więcej przypraw na tej samej powierzchni. Organizer został wykonany z niebywałą dbałością o szczegóły. Mocne, drewniane ścianki, wytrzymałe tworzywo sztuczne i aluminium, pozwolą Ci na długie i bezproblemowe użytkowanie. Ze względu na swoja prostą budowę, przyprawnik jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości. Pamiętaj, że każdy z zakupionego przez Ciebie organizera posiada aż 2 lata gwarancji!

Zobacz także

Nie znaleziono produktów odpowiadających zadanym kryteriom

Cechy

Cechy produktu
Szerokość / średnica [cm]: 16
Długość [cm]: 33
Wysokość [cm]: 11,5
Indeks producenta: SM-002
Kod EAN: 5900779338098
Producent
Producent: Nu-Su Rafał Machnik

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Zwrot i wymiana

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

  • pisemnie na adres: P.W.Markopol Sp.z o.o., ul. Bohaterów Monte Cassino 53, 20-705 Lublin;
  • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sklep@wszystkodokuchni.eu;

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz dodatkowo dostępny jest na stronie Sklepu Internetowego w zakładce „Odstąpienie od umowy”. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jeżeli otrzymali Państwo rzecz, to proszę odesłać lub przekazać ją nam na adres: ul. Bohaterów Monte Cassino 53, 20-705 Lublin, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Gwarancja

Wszystkie produkty prezentowane w naszej ofercie posiadają gwarancję, szczegółowe informacje znajdują się na podstronie Gwarancja i usługi posprzedażne