Kategorie

SERWIS OBIADOWY BEZ WAZY DLA 12 OSÓB 44 ELEMENTOWY ASTRA B601 2044S06G2B

Indeks katalogowy: 610202110002

  • Dostępne
  • Czas dostawy: Wysyłka od 24h
  • Koszt dostawy: od 12,00 zł
  • Materiał: Porcelana
  • Fason Dekoracja: Astra B601 Marzenie
  • Produkt: Porcelana ręcznie zdobiona - Nie używać w zmywarkach i kuchenkach mikrofalowych
  • Producent: PORCELANA "CHODZIEŻ" SA
830,00 zł / szt. 674,80 zł + 23% VAT

Opis

Serwis obiadowy dla 12 osób (BEZ WAZY) składający się z 44 elementów
Producent: Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów i Chodzież
Dekoracja: B601
W skład serwisu wchodzą:
Talerz płytki o średnicy 27 cm - 12 sztuk
Talerz głęboki o średnicy 22,5 cm - 12 sztuk
Talerz deserowy o średnicy 19 cm - 12 sztuk
Półmisek 24 cm - 1 sztuka
Półmisek 28 cm - 1 sztuka
Półmisek 33 cm - 1 sztuka
Salaterka o średnicy 26 cm - 1 sztuka
Salaterka o średnicy 23 cm - 1 sztuka
Salaterka o średnicy 15 cm - 2 sztuki
Sosjerka - 1 sztuka

Zobacz także

Nie znaleziono produktów odpowiadających zadanym kryteriom

Cechy

Cechy produktu
Indeks producenta: 3039-B601-S0-2-45
Materiał: Porcelana
Fason Dekoracja: Astra B601 Marzenie
Kod EAN: 5903353494241
Produkt: Porcelana ręcznie zdobiona - Nie używać w zmywarkach i kuchenkach mikrofalowych
Producent
Producent: PORCELANA "CHODZIEŻ" SA

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Zwrot i wymiana

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

  • pisemnie na adres: P.W.Markopol Sp.z o.o., ul. Bohaterów Monte Cassino 53, 20-705 Lublin;
  • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sklep@wszystkodokuchni.eu;

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz dodatkowo dostępny jest na stronie Sklepu Internetowego w zakładce „Odstąpienie od umowy”. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jeżeli otrzymali Państwo rzecz, to proszę odesłać lub przekazać ją nam na adres: ul. Bohaterów Monte Cassino 53, 20-705 Lublin, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Gwarancja

Wszystkie produkty prezentowane w naszej ofercie posiadają gwarancję, szczegółowe informacje znajdują się na podstronie Gwarancja i usługi posprzedażne