Zastawa porcelanowa

Zastawa porcelanowa

Zastawa z porcelany pozwala w elegancki sposób podejmować gości i serwować kawę, herbatę oraz słodki poczęstunek. To wspaniały pomysł na prezent z okazji ślubu, wprowadzenia się do nowego mieszkania czy na przykład na święta, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by zestaw filiżanek ze spodeczkami podarować samemu sobie. Zapraszamy do zapoznania się z ogromnym wyborem, który ułatwi Ci podział na mniej obszerne podkategorie: serwisy obiadowe dla 12 osób, serwisy kawowe dla 12 bądź 6 osób, zestawy śniadaniowe, porcelana dziecięca, elementy dekorowane albo niedekorowane czy porcelana dla gastronomii. Zapraszamy!

Kolekcje porcelany do kawy i herbaty

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór garniturów do kawy, w których skład zwykle wchodzi 12 filiżanek, 12 spodeczków, 12 talerzyków deserowych, mlecznik, imbryk oraz cukiernica. Tak skomponowany zestaw pozwoli Ci przez wiele lat cieszyć się wyśmienitym aromatem kawy lub herbaty w gronie rodziny i przyjaciół. Polecamy też zapoznanie się z kompletami obejmującymi nie tylko serwis kawowy, ale również zastawę stołową, czyli wazę, talerze obiadowe i inne elementy, których nie może zabraknąć na stole.

Samodzielnie skomponuj swój wymarzony serwis do kawy!

Standardowe garnitury do kawy zwykle złożone są z elementów przeznaczonych dla 6 lub 12 osób. Jeśli Twoja rodzina jest bardziej liczna bądź potrzebujesz na przykład tylko trzech filiżanek, możesz samodzielnie skomponować swój własny zestaw. Polecamy między innymi kolekcję porcelany na sztuki Alumina Nostalgia Bogucice – w takich wariantach jak Lazur, Emerald, Opal czy Red – która pozwoli Ci dopasować do potrzeb i oczekiwań zestaw z porcelany. Seria obejmuje 3 rodzaje salaterek, kubek, półmisek owalny, mlecznik, imbryk, cukiernicę, głęboki i płytki talerz, filiżankę ze spodkiem oraz talerzyk deserowy. Stwórz swój własny komplet zastawy porcelanowej, by serwować śniadania, obiady, podwieczorki lub kolacje w najlepszym stylu!

W naszym sklepie internetowym znajdziesz także inne elementy porcelanowej zastawy stołowej, w tym między innymi wazy do zupy, tace prostokątne, sosjerki, podstawki bądź kieliszki do jajek, filiżanki do espresso, bulionówki, karafki do przypraw, maselniczki oraz solniczki. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!