Porcelana

Porcelana to produkt, który zawsze jest w cenie.

 

Świadczy o prestiżu i jest zarówno świetnym, jak i funkcjonalnym dodatkiem podczas ważnych okazji.
To najlepszy jakościowo rodzaj ceramiki, który sprawdzał się od wielu lat i z pewnością będzie królował na stołach przez wiele pokoleń.

W naszym sklepie znajdziesz wyroby porcelanowe od znanych i renomowanych polskich producentów, takich jak Lubiana, Karolina, Ćmielów, Chodzież czy Krzysztof. Poznaj jak wiele modnych fasonów i dekoracji posiadają.

Klasyka prezentuje się dobrze bez względu na trendy, dlatego znajdziesz u nas białą, kremową, niedekorowana porcelanę, którą można wykorzystać nie tylko w domowym zaciszu, ale zarówno w hotelach jak i restauracjach.

Markową porcelanę można zakupić u nas w starannie dobranych kompletach lub w pojedynczych elementach. Każdą stłuczoną filiżankę lub talerz możesz uzupełnić w naszej kategorii pojedynczej porcelany.

Wśród podstawowych elementów takich jak głębokie i płytkie talerze czy miseczki, znajduje się porcelana do podawania jedzenia: piękne łyżki i nabierki, wazy i salaterki. Pozwól doprawić swój posiłek z eleganckimi solniczkami i pieprzniczkami, kawę podać wraz z cukiernicą i mlecznikiem, natomiast herbatę w gustownym porcelanowym czajniku.

Wszystko, czego potrzebujesz do podania i spożycia posiłku w wytworny sposób, znajdziesz w naszym sklepie.

Pokaż wyniki
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: